Logo 9amenu O firmie 9amenu Jakub Lakwamenu Ofertamenu Realizacjemenu FOTOMenu Kontakt
 
 
     

 

Kursy wspinaczkowe - sekcja wspinaczki sportowej

 

 
  Szkoła wspinania

 

Prace wysokościowe

 

Trening + porady dietetyczne

 

Imprezy integracyjne

 

Sekcja wspinaczki sportowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia prowadzone są 2 razy w tygodniu na ściance wspinaczkowej w Ogrodezieńcu oraz raz w I L. O. im. S. Żeromskiego w Zawierciu i raz na bulderowni pod Sportową w Zawierciu. Grupy w których prowadzę zajęcia podzielone są według  wieku: dzieci (grupa Ogrodzieniecka) oraz dorośli (grupa Zawierciańskia).

Zajęcia odbywają się w grupach 10 osobowych. Podczas zajęć szkolę z zakresu  techniki wspinaczkowej min.: chwytanie, stawanie, pozycja frontalna, boczna, przemieszczanie ciała, przechwyty, techniki pokonywania różnych formacji skalnych, techniki stabilizacji ciała i odpoczynku ; oraz doskonalić właściwości fizyczne- siłę, wytrzymałość, koordynacje ruchową.


W okresie zimowym spotykamy się od grudnia do marca, następnie zorganizuje 2 obozy wspinaczkowe na Jurze, na których nauczymy się przenieść nabyte umiejętności w skały. Terminy obozów będą ustalane w okresie luty- marzec. 

W trakcie trwania sekcji przewidziane są starty podopiecznych w zawodach wspinaczkowych, których jestem jednym z organizatorów. Pierwsza edycja Zawodów o Puchar starosty Zawierciańskiego za nami. O to relacja:zawody Ogrodzieniec 17.12.2011

Kolejna edycja marzec 2012

 

Moja oferta skierowana jest zarówno do osób o zacięciu sportowym które chcą osiągnąć dobre wyniki w skałach i zawodach oraz tych którzy  nie odczuwają potrzeby osiągnięcia poziomu 6.7.

 

Płatności

 

80 zł/miesiąc/osoba - w cenie znajduje się opieka instruktora, płatność  za wynajem ścianki oraz sprzęt wspinaczkowy - uprząż, liny, przyrządy asekuracyjne.

dzieci i młodzież szkolna - 60zł/miesięcznie

 

Pierwsze zajęcia są darmowe!!

 

 
 
 
       Copyright 9a.   designed by Designum.pl  ||  Prace na wysokości, usługi alpinistyczne  |  szkoła wspinania  |  kursy wspinaczkowe  |