Logo 9amenu O firmie 9amenu Jakub Lakwamenu Ofertamenu Realizacjemenu FOTOMenu Kontakt
 
 
     

 

Imprezy integracyjne

 

 
  Szkoła wspinania

 

Prace wysokościowe

 

Trening + porady dietetyczne

 

Imprezy integracyjne

 

Sekcja wspinaczki sportowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zbudowanie zgranego zespołu w firmie to trudny, długotrwały i złożony proces. Decydując się na współpracę ze mną możesz ten proces przyspieszyć i usprawnić.

 

Firma 9a specjalizuje się w organizacji imprez integracyjnych z wykorzystaniem technik alpinistycznych. W swojej ofercie posiadam szeroki wachlarz zabaw ekstremalnych.

 

 

Polecam przeszkody na bazie technik linowych:

 

- Mosty linowe

- Tyrolki

- Wahadła

- Podchodzenie po linie na przyrządach alpinistycznych

- Podchodzenie na linie po węzłach

- Zdobywanie wieży ze skrzynek

- Wspinaczka po drabince speleologicznej

- Wspinaczka skalna

- Przechodzenie jaskini

Ponadto współpracuję z firmami posiadającymi przewoźne ścianki wspinaczkowe, paint Ball, quady, parki linowe dzięki czemu jestem w stanie zorganizować bardzo atrakcyjną, wielodyscyplinową  imprezę integracyjną.

Imprezy organizowane u Klienta lub na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej i Gór Świętokrzyskich. Pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych zabaw gwarantuje obecność instruktora wspinaczki sportowej.

 

 

 

Ceny ustalane indywidualnie w zależności od rodzaju i ilości przeszkód, liczby uczestników, lokalizacji oraz stopnia komplikacji asekuracji.

 

 
 
 
       Copyright 9a.   designed by Designum.pl  ||  Prace na wysokości, usługi alpinistyczne  |  szkoła wspinania  |  kursy wspinaczkowe  |