Logo 9amenu O firmie 9amenu Jakub Lakwamenu Ofertamenu Realizacjemenu FOTOMenu Kontakt
 
 
     

 

Trening + porady dietetyczne

 

 
 
Szkoła wspinania

 

Prace wysokościowe

 

Trening + porady dietetyczne

 

Imprezy integracyjne

 

Sekcja wspinaczki sportowej

 

Trening

Korespondencyjne układanie treningów dla osób początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych.

Plan rozpisany według określonego schematu będzie zawierał szczegółowo rozpisane jednostki treningowe, odpowiednio poukładane w mikro i mezocyklach Na podstawie wcześniej uzyskanych informacji dopasuje odpowiednie ćwiczenia na ściance, trenażerach (drążek, campus, chwytotablica ) oraz ćwiczenia para wspinaczkowe  do poszczególnych jednostek. 

Jeśli będziesz zainteresowany, do planu treningowego dołączę podstawowe porady dietetyczne oraz wskazówki odnośnie suplementacji.  Współpracuję z poradnia dietetyczna. Dlatego jeśli jesteś z okolic Zawiercia możemy wykonać szczegółowe pomiary zapotrzebowania kalorycznego i na ich podstawie ułożyć bardzo szczegółową dietę.

Jak to działa?

Po skontaktowaniu się ze mną otrzymasz ankietę,  w której odpowiesz na kilkanaście pytań odnośnie twoich dotychczasowych metod treningowych oraz postępów w skałach. Dzięki niej zdobędę podstawowe informacje niezbędne do ułożenia planu treningowego.

Porady dietetyczne

Jeśli jesteś w okresie ciężkiego treningu i zauważasz że nie ma postępów, może to być spowodowane złą dietą. Skontaktuj się ze mną spróbuje temu zaradzić.

Prowadzę podstawowe porady z zakresu odżywiania w sporcie. Na podstawie analizy sposobu życia, intensywności treningów, wieku, płci  oszacuje twoje zapotrzebowanie na kalorie wraz z procentową zawartością składników odżywczych.  Prócz tego zaplanuje  odpowiednie godziny posiłków, w odpowiednich dla Ciebie ilościach i proporcjach . Prześle ci przepisy na  przykładowe potrawy wraz z informacją o zawartych w nich  wartościach odżywczych. 

Jak to działa?

Po skontaktowaniu się ze mną otrzymasz ankietę,  w której odpowiesz na kilkanaście pytań odnośnie twoich nawyków żywieniowych, wagi, płci, wieku, intensywności treningów. Dzięki niej zdobędę podstawowe informacje niezbędne do ułożenia twojego planu żywieniowego.

Płatności

Całościowy plan treningowy  10 - 14  tygodniowy w zależności od wyjazdów, zawodów, czasu klienta  – 150zł

Całościowy plan treningowy+ plan dietetyczny = posiłki przed,po treningowe, zalecenia żywieniowe na dni treningowe, restowe wraz z oszacowaniem zapotrzebowania kalorycznego,przykładowe posiłki wraz z oszacowanymi wartościami odżywczymi – 270zł

plan dietetyczny  dostosowany do  cyklu treningowego = posiłki przed, po treningowe, zalecenia żywieniowe na dni treningowe, restowe wraz z oszacowaniem zapotrzebowania kalorycznego, przykładowe posiłki wraz z oszacowanymi wartościami odżywczymi - 120zł

 

 

 
 
 
       Copyright 9a.   designed by Designum.pl  ||  Prace na wysokości, usługi alpinistyczne  |  szkoła wspinania  |  kursy wspinaczkowe  |